wWw.ALchat.NET | Kujdes: Nese nuk hyn dot ne chat, kliko ketu:CHAT SHQIP 2 | www.ALCHAT.net

Sorry this site have a flash based native radio and needed adobe flash 10+ support.
Download Flash here.

Preferoni te perdorni programin e vjeter java per Chat? Atehere klikoni ketu CHAT SHQIPERIA

ALCHAT.NET ju ofrojm mundesine te bisedoni me Vajza Shqiptare dhe Djem Shqiptar nga gjithe bota. Dhoma #Shqiperia ne Chat eshte ajo ku mblidhemi te gjithe, nje dhome tjeter e rendesishme eshte dhoma #RadioCHAT.

ALCHAT U formua ne fund te 2012. Me perpjekjet e nje grupi nismetar qe ne 2010, u hodh idea e nje networku shqiptar me servera shqiptare. Qellimi yne kryesor eshte te kemi nje network ku te mblidhen te gjithe shqiptaret nga te gjitha trojet tona dhe bashkatdhetaret te shperndare ne gjithe boten.

Nese keni probleme dhe nuk hyni dot ne Shqiperia Chat atehere dergoni nje email ne kete adrese: info@AlCHat.net

Powered by Dj-Maniac , CopyLeft ALCHAT.NET Kjo Faqe Mundesohet Nga :www.AlbHost.net